Leden 2011

pozastavuju

29. ledna 2011 v 12:39 | T.Greene
pozastavuju a omlouvám se

Ashley Greene & Joe Jonas - Praští do toho?

26. ledna 2011 v 9:42 | T.Greene
Od srpna loňského roku jsou hollywoodským párem snů! Teď se spekuluje o jejich svatbě! Půjdou do toho ?

Začalo to jako flirt a vyklubala se z toho láska jako trám! Herečka z "twilight" ságy Ashley Greene (23) a prostřední brácha z popového tria "The Jonas Brothers" Joe (21) jsou jako dvě hrdličky! A aby Ash Joeov i dokázala, že to s ním myslí opravdu vážně (do teď měla tato upírka hlavně krátkodobé a povrchní vztahy), dala mu před pár týdny klíč od svého apartmánu ve West Hollywoodu! A jak na to Joe reagoval? "Byl z toho hrozně dojatý, a dokonce poprosil naši mamču Denise, aby se s ním zašla mrknout do zlatnictví," práskl na Joea starší brácha Kevin (23). Wow! Že by se tu schylovalo ke svatbě? Už to tak vypadá! Podle Joeových bráchů je prý jen otázkou času, kdy Joe požádá Ashley o ruku! A až se tak stane, můžeme Joeovi jen držet palce, aby mu na jeho nabídku Ashley řekla "ano", protože co se svateb týká, nepřikládá jim Aash až takovou váhu. V jednom interview dokonce řekla: "Myslím, že se lidí občas berou jenom proto, aby měli jistotu, že ten druhý jim patří. Ale když se doopravdy nemilují, tak jim štěstí a lásku žádná svatba ani prstýnek nezaručí!" No uvidíme, jestli ji Joe dokáže přesvědčit…

Fotka Nessie :D

26. ledna 2011 v 9:40 | T.Greene
Image and video hosting by TinyPicBehind The Scenes Picture Of 'New Moon' Photoshoot

21. ledna 2011 v 22:15 | T.Greene
MYSLÍM, ŽE FOTA Z NEW MOON BYLA MOC HEZKÁ:)

Robert s miminkem :)

21. ledna 2011 v 22:08 | T.Greene

The rarest 11 Things You Can Buy Twilight!

21. ledna 2011 v 22:07 | T.Greene
11 předmětů s twilight ságou. Nejvíc se mi líbí ta upří krev. Je sice pravna že podle twilight upíři nemají krev, ale v the vampire diaries a true blood upíři krev mají. Tak není divu že s ní někdo obchoduje :DMiss Greene - a little surprise for Marlow

21. ledna 2011 v 22:04 | T.Greene
Ashley přidala na svůj twitter novou fotku. Její pejsek Marlow má kamaráda :)


Super animka Kristen

21. ledna 2011 v 22:03 | T.Greene


Ashley s fanynkou

18. ledna 2011 v 20:18 | T.Greene
She was such a sweetheart. Plus the razzi were happy she came out to see us so they could get pictures *rolls eyes*

Kellan Lutz-I Love This...

17. ledna 2011 v 18:50 | T.Greene
Pořád nás dostává do kolen, stejně jako v prvním dílu Stmívání, nic se nezměnilo. Zajímá tě, co miluje tenhle vymakaný upír Kellan Lutz? Nás to teda zajímalo. A pozor! Od listopadu je zase singl!:-)

Svoje miláčky

"Mám doma dva psí kámoše. Nedám na ně dopustit. Přesně souhlasím s tím, že pes je jediný stvoření, které vás miluje víc než sebe. Ten starší se jmenuje Kola a je to sibiřský husky. Přinesl jsem si ho z útulku, těm jeho očím se nedalo odolat. Můj nový přírůstek je čivava Kevin. Našel jsem ho na ulici. Dal jsem všude inzeráty, jestli ho někdo nepostrádá, ale nikdo se neozval, tak jsem se ho samozřejmě ujal. A teď už ho nedám!"


Rodinu a kámoše

"Tihle lidé pro mě budou vždy na prvním místě. Díky tomu, že pocházím z obrovské rodiny - mám šest bráchů, jsem hodně společenský, proto mám taky spoustu kámošů! Každou chvíli se vyrojí spekulace o nějaké mé nové lásce, ale jsou to blbosti, prostě mám jen taky spoustu kámošek, no!" (smích) "Přestože se naši rozvedli, nic se nezměnilo a všichni spolu vycházíme více než skvěle. Jsme přece rodina. Z kámošek bych rád zmínil Ashley Greene, mou kolegyni ze Stmívání, známe se odmalička a je to už spíš něco jako sourozenecký vztah! Nevyměnil bych ji za nic na světě!"
Přes: ..

Fotka Roba z WFE with Reese

17. ledna 2011 v 18:37 | T.Greene


Nová fotka Mackenzie Foy

16. ledna 2011 v 19:00 | T.Greene

Breaking Dawn cast

16. ledna 2011 v 18:58 | T.Greene
Jedna fanynka potkala v restauraci celou sestavu herců z BD ( členové upířích klanů)


Bonboniéra Eclipse

16. ledna 2011 v 18:57 | T.Greene

Animace Dakota Fanning :))*

16. ledna 2011 v 18:55 | T.Greene
Animace Dakoty Fanning - v televizní show předváděla tryk s mikrofonem, který dělala v The Runaways