Říjen 2010


Bella as vamipre - photo montage

31. října 2010 v 8:59 | T.Greene
Fotomontáž Belly jako upírky v Braking Dawn


Několik střežených informací k Breaking Dawn!

31. října 2010 v 8:55 | T.Greene
Jeden z nejvíce oblíbené a populární ságy všech dob, 'Twilight' se blíží ke konci a my si nenecháme ujít podrobnosti o natáčení poslednho dílu, Breaking Dawn. Některé z těchto podrobností byli odhalené jednou z hlavních hereček ve filmu, Kristen. Za udělení nového života smrtelníka Belly Swan ukázalo se, že tento film je "nejtvrdší práce a dlouhá", a že kristen je smutná, že končí.Radikální změna v charakteru (v postavě - Belly Swan) Kristen Stewart.

O adaptaci románu k velké obrazovce, Stewart řekla MTV, která vždy čte scénáře s úzkostí, přemýšlela jsem o tom, k čemu mě budou v Breaking Dawn "nutit". Herečka také tvrdí, že po obdržení scénáře, si celkem udělala nervy, když zjistila, co bude muset dělat před kamerou.

Když se moderátor z MTV ptal se na scénář 'Breaking Dawn', herečka je velmi jasná: "Je to opravdu dobrý, já vím, velmi solidní ... Upřímně řečeno, pro mě to není vzrušující jen proto, že jsem četla scénář a knihu." její přítel, herce, Robert Pattinson dodal, že mají stále těžkou cestu před sebou: "Ještě nejsme na konci. Stále máme před sebou tu těžkou práci kterou jsme měli. " A v tomto filmu se očekává, že změna v charakteru Kristen Stewart, Belly, myslí mv těchto románech, podle knih ... A samozřejmě, dychtivé sexuální scény mezi Bellou a Edwardem.

Další z herců, kteří nám něco řekli o Breaking Dawn a o jeho natáčení je Kellan Lutz. Herec, který hraje upíra Emmetta Cullena poznamenal E! , že natáčení jako takové začne až "někdy v říjnu" (teď) a natáčení potrvá až do dubna 2011.

Další herci, kteří budou nakonec součástí sdílení posledního dílu 'Twilight', Breaking Dawn který je rozdělen do dvou filmů, všichni mají jedno společné a to stres, kromě těch, kteří budou hrát v BD 2 díle, Maggie Grace, která bude hrát Irinu, Christian Camargo, který bude hrát upíra Eleazara, Mia Maestro je společník Eleazar, Carmen, Carmen; MyAnna Buring bude hrát Tanyu, klan Denali vůdce a Kasey LaBow bude hrát sestru Tanyi, Kate.

Co je také potvrzeno je to, že natáčení filmu nebude ve '3 D ', i když efekt by mohl být zahrnuty do produkce. Budeme muset čekat déle než dva roky než uvidíme dva filmy v plném rozsahu: 'BDawn, Part I "je naplánována na 18.listopad 2011 a" BDawn, část II' na 16 listopadu 2012. 

New photos from 'Twilight' set with Kristen

31. října 2010 v 8:53 | T.Greene
Tieto fotky som ešte nevidela. Twilight sa natáčal pred 2 rokmi a objavili sa nové fotky. Interesting :)


Signatures of actors from Eclipse

31. října 2010 v 8:44 | T.Greene
Promo plakát k filmu Zatmění podepsaný herci z filmu. Někdo má holt štěstí.


What Ashley want ?

30. října 2010 v 9:57 | T.Greene
Co chce Ashley ?

Reeesme - Breaking Dawn unofficial poster

30. října 2010 v 9:50 | T.Greene
Dva překrásné plakáty k filmu Rozbčesk s Reneesmé udělané fanynkou.Božííí fotenky Mackenzie :D

30. října 2010 v 9:41 | T.Greene
Pekné fotky :)

Photobucket

Breaking Dawn - Building Cullen´s house !

30. října 2010 v 9:40 | T.Greene
Pro natáčení filmu Rozbřesk už se staví dům Cullenů.

.

Natáčení :) BD

30. října 2010 v 9:39 | T.Greene

11.kapitola Snění

30. října 2010 v 9:35 | T.Greene |  Upírka Ashley
Mamka byla sice trošku naštvaná, že jsem přišla pozdě, ale nějak to zvládla. Šla jsem do svého pokoje a lehla si na postel a myslela na Zaca.On byl prostě úžásný! A tak jsem se rozhodla že mu napíšu jestli se mnou zítra zase někam nepůjde. Hned odepsal: Ahoj srdíčko,jasně že půjdu!
 Vyzvednu tě po obědě. Papa Zac. Zvedla jsem obočí. A kam?napsala jsem mu. Odpověd byla blesková: Nech se překvapit. Tomu jsem se musela zasmát, ale taky jsem usoudila že to tak bude lepší :)

Elizabeth at two events in 2005 and 2006

28. října 2010 v 18:52 | T.Greene
Starší fotky Elizabeth z dvou akcí. Jedna je z roku 2005, druhá z roku 2006.

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Christian Serratos at The 8th Annual Teen Vogue Young Hollywood Party

27. října 2010 v 15:08 | T.Greene
Další dvě fotky Christian na akci od teen vogue. Líbí se mi ty flitrované šaty ♥


Mackenzie Foy photo from Hawai

27. října 2010 v 15:06 | T.Greene
Mackenzine Foy, která si zahraje Reeesmé na Hawaii


Kristen Stewart: Chtěli mě jako striptérku!

26. října 2010 v 20:07 | T.Greene
Svlékací nabídku na práci dostala Kristen Stewart v jednom nočním klubu...
Kristen Stewart (20) jde z jednoho filmu do druhého. Její nejnovější role je studentka Mallory ve filmu Welcome to the Rileys. Právě po útěku z domu se Mallory začne živit striptýzem v nočních klubech.

Když se Kristen na novou roli chystala, několik klubů navštívila a pobírala chytrosti a rady do samotných striptérek. Co ji ale překvapilo, že v jednom podniku v New Orleans ji nabídli, zda by pro ně také nechtěla pracovat.

"Během práce na tomhle filmu mě překvapilo už to, jak je snadné, chlubit se svým tělem, svou sexualitou," začíná vysvětlovat Kristen. "Šli jsme s režisérem a kostýmní výtvarnicí omrknout nějaké striptýzové kluby. Byly jsme tam uprostřed odpoledne, a řeknu vám, v tuhle dobu tam vážně chodí hodně zvláštní lidi. No a já jsem tam rovnou dostala přímou nabídku k práci!"Stejné brýle, stejná láska!

26. října 2010 v 15:02 | T.Greene
Tak romantické! Stejné brýle, stejná láska.

Ashley a Joe jsou hluboce zamilovaní. Nedávají to najevo jenom doprovázení toho druhé na premiéru,
koncerty, párty nebo natáčení, ale taky stejný brýlemi a různých věcí.

Jeden TS pár Kristen a Rob to takhle taky dělají nosí stejné trička, košile, boty, brýle a kalhoty.

Ashley a Joea jsme mohli vidět jak mají stejné brýle.. Je to tak romantické, i když nejsem příznivec
Jonas Brothers, Ashley miluji.

COPY WITH OUR SOURCE