Září 2010

Maggie Grace bude hrát Irinu v "Breaking Dawn"

29. září 2010 v 16:15 | T.Greene
Již máme potvrzení o nové postavě a jejím charakteru. Tentokrát je to herečka Maggie Grace, která bude hrát upírku z clanu Denali, Irina. Zde si můžete prohlédnout její článek na IMDb, kde můžeme vidět, že se účastnila známého seriálu Ztraceni (Lost).Pro ty, kteří si nevzpomínají na Irinu, jediné, co se o ní říká, je, že je krásná, má blond vlasy, a je vegetariánka. Laurent byl s ní v páru,byli spolu, byl to kočovný upír, který zemřel v New Moon.Jako kuriozita, Maggie

Ashley Greene potvrzuje Natáčení "BDawn" v Brazílii

29. září 2010 v 16:13 | T.Greene
Líbánky Edwarda a Belly v Breaking Dawn budou natočeny v Brazílii,jižní Amerika.Ale zdá se, že Robert Pattinson a Kristen Stewart jsou ještě a budou  Brazílii. Greene co-star odhalila: "Budou natáčet několik dní, ale já tam nebudu. Jsou to líbánky mezi Bellou a Edwardem. "

Ashley - která hraje sestru R-Patz Alici Cullen, i vtipkovala o tajemství obklopující nové skripty."Já jsem ještě neviděla scénář," řekla. "Myslím, že Alice dá Belle do kufru nějaké sledovací zařízení! "PS:Podle knihy jí tam má dát nějaké sexy spodní prádlo.Podle B.Dawn ..

Nyní potvrzeno! Mackenzie bude hrát Renesmee

29. září 2010 v 16:11 | T.Greene
Role malé Renesmee Cullen byla obsazena! Malou poloupírku / poločlověka si zahraje mladičká Mackenzie Foy. Co řeknete na tento výběr? Já jsem nadšená! Takto jsem si Renesmee představovala. :) Viz také její webovou stránku.Další článek o ní a Nessie - Here.

Pro Twilight fanoušky je to velký den. Nejdříve Maggie Grace, která bude hrát Irinu. Teď se zase EW.Com dozvědělo, že 9-letá Mackenzie Foy podepíše smlouvu na roli Renesmee, upírská / lidského dítěte Edwarda a Belly, která má v posledním díly, The Twilight Saga: Breaking Dawn, hlavní roli.

Zatím není jasné jako maličká herečka, která se objevila v jedné epizodě FlashForward a 'Til Death, zobrazí tuto postavu, která dospěje do věku 17 let ve svých sedmi. Zdroje říkají, že režisér Bill Condon použije podobné digitální efekty, které použil David Fincher v The Curious Case of Benjamin Button, kde by byla Mackenziina obličej digitálně přenesena na obličej mladšího dítěte. Také je dost pravděpodobné, že studio najme také mladší dítě.

Summit Entertainment zůstává ticho. Ale když vidíme andělskou tvář Mackenzie, která by klidně mohla být potomkem Roberta Pattinsona a Kristen Stewart. (Dejte celý článek prosím)Krásná Gif Fanmade Bella a Edward v Breaking Dawn

26. září 2010 v 11:25 | T.Greene
Whoaaaa. NÁDHERA!! Vypadá to spíš aji jako kresba, ale je to taková animačka no :) :D

http://img821.imageshack.us/img821/4113/belwardwakingupgifbythe.gif

Dorty ve stylu The Twilight Saga;

24. září 2010 v 20:10 | T.Greene
Nezačínáte mít chutě? Zvláštní,zakousnout se do mapcipánové knížky.Hmm.Mňam.Dejte CČ.Ashley was at the rehearsal clothes for Breaking Dawn

24. září 2010 v 20:07 | T.Greene
Ashley na svůj twitter napsala že byla na zkoušce oblečení pro její roli Alice ve filmu Rozbřesk
Bella,Edward,Jacob bludiště

23. září 2010 v 19:56 | T.Greene
V Black Island Farms sa každý rok konajú rôzne akcie a býva tam aj bludisko. Tento rok sa môžete stratiť v Edwardovi, Belle a Jacobovi.


Kristen hihi animka

23. září 2010 v 19:38 | T.Greene
Image and video hosting by TinyPic

Eclipse čokoláda

23. září 2010 v 19:35 | T.Greene
Eclipse čokoláda.. Tak tu bych snědla s radostí ( obal bych ale nevyhodila )

Nádherná fotenka z obýváku cullenů v bd

21. září 2010 v 16:02 | T.Greene
přesně jako v knížce :D :D


Peter kousl Jennifer Hutt!

19. září 2010 v 9:16 | T.Greene
http://2.bp.blogspot.com/_jxgidZM1ozY/TJQlrBDf4zI/AAAAAAAACVU/md0ctWD-Fic/s400/163178971.jpg