Kristen interview with '1Live' from Germany

17. srpna 2010 v 22:10 | T.Greene
Za rozhovor díky kristenstewartfan.us

V současnosti je jednou z nejžhavějších idolů pro dospívající svět. Tam, kde je, fanoušci křičí bezmocí. Kristen Stewart právě oslavila 20. narozeniny a je mezinárodní superstar, kterou jste poprvé mohli vidět jako Bellu Swan ve filmu 'Twilight'.

Druhý díl ságy, 'New Moon' měl ještě větší úspěch a teď i 'Eclipse', třetí díl. Během propagačního turné po Evropě, se reportér 1LIVE Tom Westerholt setkal s Kristen Stewart v Berlíně a mluvil s ní o novém filmu, o "Twiligh-hype" a o jejím životě v "letadle". Dobromyslná, drobná mladá žena v jeansech, bílém tričku a v teniskách mě pozdravila ve svém hotelovém pokoji s otevřenými, mírně rozcuchanými vlasy a příjemnou trochou make-upu na tváři.

1LIVE: Kristen, protože jste hrála ve "Twilight" filmech, patříte teď mezi superstar. Ale hrajete už několik let, například v "Panic Room" v roce 2002, jako malá dcera Jodie Foster. V té době byla jen ona superstar ve filmu, jaké to bylo?
Kristen Stewart: "Jo, byla jsem velice šťasná, že právě s ní to byla moje první zkušenost .. třeba jako herečka .. spojila jsem se sní. Ukázala všem, jak bychom měli zacházet s lidmi na natáčení. Ne každý to tak dělá. Ona jen dělá to, co miluje a je za vším tím. Ona je absolutní "vzor" a řekla jsem jí to už tehdy. Chci to dělat stejným způsobem."

1LIVE: Když ti bylo 12 let, kdo byl tvůj hrdina, kterého jsi zbožňovala stejně tak jako tě miliony lidí zbožňují dnes?
Kristen Stewart: "Abych byla upřímná, nikdy jsem nikoho nezbožňovala, taková jsem nikdy nebyla. Mám tři bratry. Dělali jsem hodně sportovních věci, běhala jsem venku s klukama. A když jsem byla mladší, hrála jsem na bicí .. a tak jsem nikdy neměla žádné idoly. Pokud je to v pohodě, jednou jsem strašně brečela na koncertu Vana Morrisona. Byl to jistý druh posedlosti."

1LIVE: Fanoušci jsou tebou posedlí, bez ohledu na to, což je tedy případ pro Roberta (Pattinsona, který hraje ve filmu tvého milence, Edwarda Cullena). Jaké je to být zpátky, je to těžké?
Kristen Stewart: "Nikdy to nebylo "příliš" těžké. Ne, opravdu ne. Ve většině momentů, když stojím na pódiu před neuvěřitelným davem a moje energie pomalu upadá. Pak je to ve mě a nemůžu to skrývat. Vypadá to, že se odtamtud chci opravdu rychle dostat a že se mi to tam vůbec nelíbí. Byla jsem tím ohromena, ale ve skutečnosti jsem z toho měla srandu."

1LIVE: Stejně jako na MTV Movie Awards? Ty a Robert jste se museli vrátit na pódium když jste vyhráli všechny ty ceny jako minule.
Kristen Stewart: "Cítila jsem se trochu divně. Všichni fanoušci chtěli tu cenu a všichni hlasovali abychom tu cenu vyhráli. Ale jsou to knihy, které mají tak rády. Je samozřejmě hezké, že se jim líbí naše interpretace ve filmu, přesto si myslím, že to se mnou nemá nic společného. Je to postava Belly, takže sama sebe nevidím jako vzor nebo tak něco."

1LIVE: Co je s těmi, které nemají rádi vaše filmy? Jsou to skoro vášnivý anti fanoušci, co myslíte, proč to tak je?
Kristen Stewart: "Na jedné straně jak jsem řekla, je fakt, že nemají rádi vaši interpretaci. Jedná se o fanoušky, kteří mají své vlastní myšlenkové "obrázky" postav. My herci, režisér na natáčení je máme taky. Někdy se na tom můžeme i nemůžeme dohodnout. Ani ty. A pak jsou tu samozřejmě lidí, kteří jsou proti všem, jsou to masy lidí."

1LIVE: Například?
Kristen Stewart: "Vezměte si například nedávnou show Jimmyho Kimmela kde jsem byli pozváni. Bylo tam hodně bláznivých fanoušků a když si Jimmy začal dělat legraci z Justina Biebera, které má taky tak šílené fanoušky jako my. Jimmy se zeptal, zda by měl být Justin Bieber v další "Twilight" filmu a lidé šíleli a řvali: "Ne!" Protože tady můžete realizovat rozdílné fanoušky. Lidé se mohou stát opravdu děsivými a agresivními."

1LIVE: Kdo Vás drží na zemi, když okolo vás zuří takové šílenství?
Kristen Stewart: "No, moje rodina. Mám skvělou rodinu a mí rodiče jsou v tomto odvětví, a proto znám všechny nástrahy a pasti, které se mi můžou stát. Jsem šťastná, Než jsem se udržela na zemi, jak říkáte, chytli mě opravdu rychle. Ale není to jen o vašich zkušenostech, oni jsou prostě skvělý lidé. A pokud milujete to co děláte, tak z toho nezešílíte. Protože pokud to uděláte, na konci by jste mohli všechno ztratit."

1LIVE: To zní docela ohleduplně a funkce vzoru ...
Kristen Stewart: "Znáš to ... Pravdou je že fanoušci se netěší na mě, těší se na Bellu. A to je dobře, protože Bella je někdo, na koho se můžete dívat, a já jsem někdo jiný. Když je to na mě, řeknu: "Dobře, vaše rozhodnutí." Jsem jen mladá a chci dělat filmy. Nemám absolutně žádnou snahu využívám k čemukoli svůj status jako celebrita. Chci dělat filmy a to znamená, že musím řešit slávu."

1LIVE: Asi není snadné se vídat s kluky že? Myslím tím, pomáhají ti tví tři bratři zabývat se klukama?
Kristen Stewart: "No, vztah s tvým bratrem je něco jiného než vztah s někým, o koho se zajímáte. Když vstoupíte do toho věku, vztah s vašimi bratry se mění na jiný způsob, je to docela zajímavé. Když jsme byli malí, cítila jsem, že se všichni čtyři sobě nějak rovnáme. A později, když jsem přišla do určitého věku, musela jsem jim to jasně oznámit. Motto: Takhle na mě nemůžete, protože jsem holka!"

1LIVE: Dobře, přišla jste do jiného věku a zažila jsem hodně věcí před kamerou: Včetně líbání před kamerou.
Kristen Stewart: "Co je další?"

1LIVE: Máte za sebou - aspoň v natáčení - několik scén s Robertem Pattinson a ve svém novém filmu "The Runaways" jste byla s Dakotou Fanning. Kdo líp líbá?
Kristen Stewart: (široce se usmívá a váhá nad odpovědí) "Jéééééé .... kdo líp líbá? Dakota, samozřejmě! (Smích). Ne, Robert samozřejmě. Ne, ale Dakota. Uhhmm, nemůžu se rozhodnout ..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nejlepší postava z Twilight ságy??

Bella 16.8% (59)
Renesmé 14.2% (50)
Edward 17.1% (60)
Alice 15.1% (53)
Jacob 21.4% (75)
Jane 15.4% (54)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama