Dakota Fanning- Skvělý vzor pro herce v LA

10. srpna 2010 v 13:56 | T.Greene
Dakota Fanning je učebnicový příklad pro mladé herce v Los Angeles, kteří se snaží nesejít ze správné cesty. Začala pracovat v Hollywoodu, ve velmi mladém věku, ale nikdy se nedala špatným směrem! Když byla Dakota ještě dítě, lidé si všimli, že je na svůj věk velice vyzrálá. A dokonce i nyní ve věku 16 let, nemá sklony k drogám ani k alkoholu, které si vyžádaly životy mnoha mladých hvězd.

Hollyscoop mluvil s Dakotou na červeném koberci jejího nového filmu The Runaways, a zeptal se jí, jak dokáže být v centru pozornosti a nedělat přitom problémy:

"Já prostě nevím. Žiju si svůj vlastní život. "

Na otázku, co Dakota myslí o tragické smrti bývalé teen hvězdy Coreyho Haima, řekla: "Myslím si, že každý má v životě svou vlastní cestu. A samozřejmě, když někdo odejde takhle mladý, je to hrozné." Fanning také dodala: "Ať už člověk odejde jakýmkoliv způsobem, nemyslím si, že jsem v pozici abych ho za to soudila."

Doufejme, že se více mladých hvězd bude řídit Dakotiným vzorem. Ona je skvělým vzorem pro mladší Hollywoodské hvězdy, včetně její mladší sestry Elle, která se zatím chová stejně.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nejlepší postava z Twilight ságy??

Bella 16.8% (59)
Renesmé 14.2% (50)
Edward 17.1% (60)
Alice 15.1% (53)
Jacob 21.4% (75)
Jane 15.4% (54)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama